אלטשולר שחם

רמי הדר סיים את עבודתו במועדון

21/11/2021  | חדשות

הנהלת המועדון נענתה לבקשתו של מאמן הקבוצה - 3 השנים האחרונות, רמי הדר, לעזוב. מודים לרמי על שלוש עונות מלאות ועל שותפות ללא פשרות בבניית מועדון חזק ויציב.

תודה רמי!

הנהלת המועדון נענתה לבקשתו של מאמן הקבוצה, רמי הדר, לסיים את דרכו במועדון. 

המועדון מבקש להודות לרמי על שלוש שנים מופלאות, על השותפות ללא פשרות בבניית מועדון חזק ויציב וכמי שיש לו חלק משמעותי בהצלחות של הקבוצה בשנים האחרונות

הדר בן ה-55 הגיע לבאר שבע לאחר עלייתה מהליגה הלאומית והוא למעשה המאמן היחיד שהדריך אותה עד היום בליגת ווינר סל. בשתיים משלוש עונותיו בקבוצה הוא הוביל אותה לרבע גמר הפלייאוף ובאחת נוספת הקבוצה התחרתה על העלייה לשמינייה עד המחזור האחרון. אשתקד האדומים מהנגב רשמו לראשונה במאזן חיובי, סיימו במקום השמיני למרות עזיבתם של הכוכבים קיילב אגאדה ואריק גריפין ונתנו פייט יפה למכבי "Playtika" ת"א בשני משחקי רבע גמר הפלייאוף. את העונה הנוכחית החלה הקבוצה במאזן 4:3.

הדר, בנו של כדורסלן העבר דני הדר, החל את דרכו במחלקת הנוער של הפועל גבעתיים ולאחר מכן עבר לשמש כעוזר מאמן וכמאמן זמני בהפועל חולון. במשך שנים רבות הוא אימן בליגה הלאומית בבית"ר מגדל העמק, בית"ר בנימינה, מכבי אשדוד, מכבי "איתי" באר יעקב ומכבי הוד השרון.

לפני קצת פחות מעשור הוא הגיע למכבי חיפה כעוזרו של ברד גרינברג, היה שותף לזכייה באליפות המדינה ולאחר מכן הדריך את הירוקים במשך שנתיים יפות. משם המשיך למכבי ת"א, בה התחיל את דרכו כעוזר ולאחר מכן כמאמן ראשי. אחרי תקופה קצרה בהפועל ת"א ועונה בקראיובה הרומנית, הוא הגיע לבאר שבע בקיץ 2018 ומאז כאמור עבד שם. בשלוש עונות וחצי במועדון הוא רשם 47 ניצחונות מתוך 99 משחקי ליגה.

ניצחון גדול ב"בית מכבי"

ניצחון גדול ב"בית מכבי"

הערב: מתארחים ב"בית מכבי"

הערב: מתארחים ב"בית מכבי"

נוער: סיכום חודש דצמבר

נוער: סיכום חודש דצמבר