אלטשולר שחם

בן בית

20/06/2022  | חדשות

השחקן הוותיק במועדון, בן אייזנהרט, חתם על הארכת חוזה ויפתח את עונתו השביעית במועדון. המנכ"ל תומר ירון: "זוגיות שיש לנו זכות גדולה להמשיך"

נשאר בבית. הסנטר בן אייזנהארט חתם לעונה נוספת בשורות המועדון וילבש את המדים האדומים עונה שביעית ברציפות. הסנטר בן ה-31, שמתנשא לגובה 2.08 מ', הוא השחקן הכי ותיק בקבוצה, בה הוא משחק מאז 2016 כאשר עוד הופיעה בליגה הלאומית.

"הבית של בן הוא פה והמועדון זה המשפחה שלו", אמר מנכ"ל המועדון תומר ירון, "שבע עונות יחד זו זוגיות שיש לנו זכות גדולה להמשיך. התרומה של בן למועדון, לילדים הצעירים וכסמל אל מול הקהילה היא דבר אדיר וחשוב".

הביג מן היהודי, בוגר אוניברסיטת וויטמן משנת 2014, החל את הקריירה שלו בארץ במדי אליצור יבנה מהליגה הלאומית. בעונת 15/16 עבר למכבי אשדוד והיה שותף להעפלתה לגמר גביע המדינה. שנה לאחר מכן עבר להפועל באר שבע ומאז הוא כאמור שם, כאשר בין היתר הוא היה שותף לעלייה ההיסטורית של הקבוצה לליגת ווינר סל.

אייזנהארט, שבתחילת העונה החולפת קיבל מעמד של שחקן מקומי (Home Grown Player) לאחר שעמד בקריטריונים המתבקשים, הוא סגן מלך ההופעות של באר שבע בליגת ווינר סל בכל הזמנים: 96, שלוש פחות מעמית זיס. בעונה החולפת הוא תרם 1.5 נקודות ו-1.1 ריבאונדים ב-6 דקות למשחק.

 

חואקין שוכמן מצטרף

חואקין שוכמן מצטרף

רבינס ישלים את הצוות המקצועי

רבינס ישלים את הצוות המקצועי

גיא קפלן מצטרף לצוות המקצועי

גיא קפלן מצטרף לצוות המקצועי