אלטשולר שחם

גיא קפלן מצטרף לצוות המקצועי

19/06/2022  | חדשות

עוזר מאמן נבחרת העתודה, שאימן בעונה שעברה את הפועל גלבוע/גליל, מונה לתפקיד עוזר מאמן הקבוצה, ויעבוד לצידו של ליאור ליובין: "מגיע רעב וחדור מוטיבציה לסייע למועדון"

גיא קפלן (35), עוזר מאמן נבחרת העתודה שאימן אשתקד את הפועל גלבוע / גליל - מצטרף לצוות המקצועי של המועדון וישמש כעוזרו של ליאור ליובין בעונת המשחקים הקרובה.

"אני מאוד שמח שמאמן ואיש מקצוע ברמה גבוהה כמו גיא קפלן מצטרף לצוות שלנו, אני בטוח שהוא יתרום לנו מהידע הרב שלו", אמר המאמן ליאור ליובין. קפלן: "אני רוצה להודות לכפיר, תומר, דניאל וליאור על האפשרות להצטרף למשפחת הפועל באר שבע. אני מגיע רעב וחדור מוטיבציה לסייע למועדון בהשגת היעדים העונה".

קפלן שימש בעבר כעוזר מאמן בבני הרצליה, אליצור אשקלון, הפועל ת"א ומכבי קריית גת ולפני מינויו לנבחרת העתודה, הוא עבד כעוזרו של אורן אהרוני בנבחרת הנוער. בחמש השנים האחרונות הוא עבד בהפועל גלבוע/גליל: שלוש הראשונות כעוזר מאמן, אחת כמאמן שותף לצד אבישי גורדון ובשנה שעברה לראשונה כמאמן ראשי.

בעונה החולפת הוא הדריך את האדומים מגן נר ביורופקאפ והוביל אותם לרבע גמר הפלייאוף, אחרי ריצה מרשימה מהתחתית למקום השמיני במשחקי הבית התחתון. לפני כן, הוא היה שותף להעפלתה של גלבוע/גליל לפיינל פור 2020 ולגמר הפלייאוף 2021.

 

חואקין שוכמן מצטרף

חואקין שוכמן מצטרף

רבינס ישלים את הצוות המקצועי

רבינס ישלים את הצוות המקצועי

בן בית

בן בית