אלטשולר שחם

רועי פריצקי מצטרף

08/06/2022  | חדשות

הגארד הצעיר, ששיחק בשנתיים האחרונות באליצור נתניה מהליגה הלאומית, חתם על חוזה ארוך טווח בשורות המועדון. פריצקי: "מאושר ומצפה לייצג את הפועל באר שבע".

הגארד רועי פריצקי (20, 1.93) חתם על חוזה ארוך טווח במועדון.
 
פריצקי שחקן נבחרת העתודה של ישראל, שיחק בשתי העונות האחרונות בעירוני נתניה מהליגה הלאומית כשהוא מעמיד בעונתו האחרונה ממוצעים של 13 נקודות, 3.9 ריבאונדים ו 4 אסיסטים למשחק ונבחר לחמישיית העונה בליגה.
 
תומר ירון מנכ״ל המועדון: ״שמח מאד בבחירתו של רועי בהפועל ״אלטשולר שחם״ באר שבע כמועדון שייתן לו את הבמה בליגה הראשונה, ההצטרפות שלו לשחקן סגל נבחרת העתודה רון ציפר שכבר חתום במועדון ממשיכה את הדרך שלנו בפיתוח שחקנים צעירים, ישראלים וזרים כאחד, מאחל לו בהצלחה״.
 
דניאל רביץ המנהל הספורטיבי של הקבוצה: ״ אנחנו שמחים מאוד על ההצטרפות של רועי אלינו למועדון. לרועי יש פוטנציאל גדול מאוד ויכולת כבר בטווח הקצר להיות שחקן מצוין ומשפיע בליגת העל. ההחתמה של רועי היא צעד משמעותי בבניית הקבוצה לעונה הקרובה בפרט ובניית המועדון בכלל לטווח הארוך יותר.״
 
רועי פריצקי: ״אני מאושר ומצפה לשחק ולייצג את בירת הנגב - הפועל באר שבע. פגשתי בקונכייה צוות מקצועי ואנושי גם יחד. מתרגש ומודה לכפיר ארזי, תומר ירון, דניאל רביץ וליאור ליובין על האמון. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לאליצור "בריגה" נתניה על שנתיים מדהימות.״
 

פריצקי גדל במחלקות הנוער של מכבי צורן והפועל כפר סבא, במדיה החל לשחק בבוגרים כבר בגיל 17. בשנתיים האחרונות כאמור הוא שיחק במדי אליצור נתניה וכבר בעונתו הראשונה היה חלק חשוב בעלייתה לגמר הפלייאוף בליגה הלאומית, כולל סל ניצחון גדול במשחק השלישי של חצי הגמר שמנע מקבוצתו הדחה. בעונה החולפת הוא נבחר לחמישיית מצטייני העונה עם 13.0 נקודות, 3.7 ריבאונדים, 4.0 אסיסטים ו-1.1 חטיפות בממוצע.

פריצקי כאמור נכלל בסגל נבחרת העתודה, שמתכוננת לאליפות אירופה. בקיץ שעבר הוא תרם 7.0 נקודות, 2.8 ריבאונדים ו-2.0 אסיסטים בטורניר הצ'לנג'ר. בעבר נמנה גם על סגל נבחרת הקדטים ורשם 4.7 נקודות ו-1.4 ריבאונדים באליפות אירופה 2018.

 

חואקין שוכמן מצטרף

חואקין שוכמן מצטרף

רבינס ישלים את הצוות המקצועי

רבינס ישלים את הצוות המקצועי

בן בית

בן בית